Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Keyifle Ye “Yöresel Lezzetin Adresi!” hizmet amacıyla 2005 yılında faaliyetine başlamıştır.

Konya şubemizde Self Servis hizmetimizin yanı sıra paket yemek, taşıma yemek, Davet Organizasyonları ve tabildot yemek alanında hizmet veren firmamız, bünyesinde çalıştırdığı, marifetli, lezzet ustası aşçıları ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgili firma olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Yemekhanemiz yerinde görebilir, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Konya'da olan firmamızın çalışma alanlarını ve çalışanlarını görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Her gün aynı titizlik içerisinde hazırlanışından sunum yapılana kadar işleyiş tarzını, yapısını ve vizyonunu görselliğe taşıyarak sizlere yansıtmak ve duyulan güvenin boş olmadığını belirtmek amacındadır.

Vizyonumuz

Kurucusu ve işleticisi olmanın verdiği sorumlulukla, müşterilerine sunduğu tüm hizmet ve ürünlerdeki hizmet seviyelerini uzman ekibi ile birlikte daima takip ve kontrol etmektedir. Denetlenmeyen dış kaynak kullanımının yaşayabileceği aksaklıkların bilincinde olup, sunduğu tüm hizmet ve ürünlerin en önemli özelliği olan kalitede sürekli iyileştirmede garanti vermektedir.

Misyonumuz

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin memnuniyetini amaçlayan; akılcı, bilimsel ve objektif yöntemlerle sistemimizi sürekli geliştiren; kaliteyi en ekonomik ve hızlı şekilde temin eden; Uzman kadrosu ve tüm gereksinimlere en üst düzeyde yanıt veren alt yapısıyla, müşterilerine destek veren, onlara en uygun hizmeti sunan; müşterilerine hak ettikleri kaliteyi sağlayan bir “ÇÖZÜM ORTAĞI” olmaktır.

loading...
×